Přání k narozeninám pro maminku

Děti by měli být v ideálním případě takové, aby na ně byli jejich rodiče pyšní. Já však s hrdostí všem mohu říct, že jsem pyšný na svou mámu. Vše nejlepší k tvým dnešním narozeninám.


Nechť se všechna tvá přání a sny v životě vyplní do jednoho. S výjimkou tvých přání a snů ohledně mého života. Užij si narozeniny Mami.


Všechno nejlepší dámě, které ve mně probouzela jen to nejlepší, nebo ve mně alespoň to nejlepší viděla navzdory tomu, co jsem dělal. Všechno nejlepší k narozeninám Mami!


Vše nejlepší k narozeninám mojí krásné, laskavé, ohleduplné a skvělé mámě. Šťastné narozeniny.


Kdo je nejlepší máma na světě? No přece ty! Že neslyšíš? Neříkej mi, že už začínáš hluchnout.

Milá maminko, na tvoje narozeniny bych opět rád řekl, jak moc si vážím všeho, co jsi pro mě v životě udělala. Děkuju. Miluji tě.


Na světě je plno přání pro nejlepší mámu na světě, ale jen jedna nejlepší máma. Jen pro pořádek, jsi to ty.


Ať tvé narozeniny překypují štěstím a čokoládou. Tyhle dvě věci jdou ostatně ruku v ruce. Všechno nejlepší Mami.


Inspirace, kamarádka, kuchařka, řidička, poradkyně, životní vzor, učitelka a trenérka. Tím vším pro mě jsi, Mami. Děkuju a vše nejlepší k narozeninám.


Vždycky jsi pro mě byla speciální a tak ti přeji, aby byl tento den výjimečný pro tebe. Hodně štěstí k narozeninám.


Díky za to, že jsi mě naučila užívat si života a za všechny ty buchty, co jsi pro mě upekla. Vše nejlepší k narozeninám.


Vždycky jsem se díky tobě cítil, jako nejdůležitější osoba na světě a jsem ti za to neskutečně vděčný. Krásné narozeniny Mami!


Bez tebe bych v životě nikdy nedokázal to, co jsem dokázal. Když tak nad tím přemýšlím, tak bych bez tebe vůbec nebyl na světě. Díky za všechno mami a přeji k narozeninám všechno nejlepší.


Říká se, že štěstí a láska v životě člověka pochází z jeho domova a ty jsi toho pro mě tím nejlepším důkazem mami. Přeji to vše nejlepší k narozeninám!


Nejsi jen člověkem, který mě vychoval, ale především skutečnou mámou. Mimochodem, obojí ti jde na jedničku. Všechno nejlepší.


Všechno nejlepší k narozeninám mojí krásné a úžasné mámě! Už se těším, až to spolu oslavíme. Miluju tě…


Nikde není jako doma a nikde není máma jako ty. Vše nej k tvým dnešním narozeninám.


Mám tě moc rád, mami. Přeji ti krásné narozeniny, a to nejen ty dnešní, ale i tu neskutečně dlouhou řadu těch, které tě ještě čekají.


Všechno nejlepším k narozeninám té nejlepší mámě na světě. Vždycky jsem chtěl být jako ty až dospěju. Snad mám ještě šanci to dokázat, jestli teda vůbec někdy dospěju.


Dobré mámy nejsou vždycky milé, milující, soucitné, chytré, vzdělané a sexy, ale ty jsi důkazem toho, že takové můžou být. Všechno nejlepší!


Kdyby mě vychovávala jiná máma, mohl jsem být divný, nebo tak něco. S tebou to však byla naštěstí stoprocentní jistota. Pořádně si užij narozeniny.


Na světě je neskutečné množství maminek, ale dělal jsem si průzkum a podle všeho jsi ty ta nejlepší z nich. Mám tě rád mami a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.

Obrázková přání k narozeninám pro maminku

Obrázkové přání k narozeninám pro maminku

Blahopřání k narozeninám obrázek pro maminku

Pro mámu přání k narozeninám obrázek

Obrázek přání k narozeninám pro maminku

Přání k narozeninám obrázkové pro mámu

Krátce o přáních k narozeninám pro maminku

Přání k narozeninám pro maminku je specifickým druhem narozeninového přání, které dávají vždy děti svojí milované mámě. Typické je tím, že obsahuje nějakou formu poděkování, nebo uznání spojené právě s rodičovstvím a výchovou. Tato blahopřání jsou laskavá, plná lásky a skutečně od srdce. Není příliš časté, že by byla vtipná, či nějak „pokleslá“, jako třeba blahopřání k narozeninám pro muže. Pakliže jste nenašli vhodnou verzi na této stránce, zkuste se ještě mrknout na stránku s narozeninovými přáními pro ženy, nebo obrázková přání k narozeninám.

Přání k narozeninám pro maminku