Přání k 60. narozeninám

Z celého srdce ti blahopřeji ke tvým 60. narozeninám. Odteď už můžeš zcela bezstarostně používat svá záda, kolena, kyčle či nejasnou mysl jako výmluvu vždy, když nebudeš chtít něco dělat. Všechno nejlepší k narozeninám!


Užij si poslední dekádu svého života, během které si troufneš řídit rychlostí vyšší, než jaký je tvůj věk. Krásné narozeniny!


Když má člověk 60 let, rozhodně není líný. V tomto věku se však stane mistrem v efektivitě pohybu. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám.


Gratuluji ti ke tvým krásným 60. narozeninám. Odteď už si můžeš oblékat, co chceš a nikoho to nebude ani trochu zajímat.


Všechno nejlepší k šedesátinám a ať tě ani nenapadne zjišťovat, kolik se člověk v průměru dožívá let.


Když teď budeš lidem tvrdit, že je ti sedmdesát, tak budou obdivovat, jak mladě na svůj věk vypadáš. Přeji ti překrásné narozeniny.


Během těch dosavadních překrásných šedesáti let tvého života jsi byl požehnáním pro celou svou rodinu a pro všechny své přátele. Děkujeme a přejeme ti k narozeninám hodně štěstí, lásky a mnoho dalších let.


Ve dvaceti má sice člověk krásné tělo, ale v šedesáti má krásnou duši. Všechno nejlepší k narozeninám.


Věk je jen číslo a to tvoje odteď zkrátka bude začínat dalších deset let na šestku. No a co? Užij si narozeniny!


Kdo říká, že v šedesáti nemůže chlap nahánět ženy, ten lže. Jde to, až na to, že už to jde jenom z kopce. Užij si šedesátiny.


Jen pro pořádek. Člověk, který má šedesát let, strávil dvacet let života v posteli a tři života tím, aby se najedl. Hodně štěstí, zdraví a lásky.


V šedesáti trvá člověku celou noc, udělat to, co dělal v mládí celou noc.


S přibývajícím věkem má člověk spodky čím dál tím výš a výš. V šedesáti pak vypadá už jen jako spodky s hlavou. Přeji ti překrásné narozeniny.


V šedesáti začne člověk opravdu zapomínat. Nejdříve jsou to jména, pak obličeje. Následuje zapomínání zapínání zipu u kalhot a končí to zapomínáním zip si vůbec rozepnout. Všechno nejlepší k 60. Narozeninám.


My jsme ti na dort dali šedesát svíček, ale než jsme se dostali k té poslední, tak těch prvních třicet dohořelo. Přejeme ti krásné šedesátiny.


Když je člověku 60. let a řekne se, že prohání holky, zpravidla je tím myšleno, že si hraje s vnučkami.


Šedesátka přináší tu výhodu, že se člověk už tolik nehádá. Ne snad proto, že by byl až zas tak nad věcí, ale dost toho přeslechne. Všechno nejlepší k 60.


Ve dvaceti má člověk holku, ve třiceti ženu, ve čtyřiceti dvě děti, v padesáti splacenou hypotéku a v šedesáti nějaké ty vrásky. Všechno nejlepší k tvým dnešním šedesátým narozeninám!


Přijmi prosím moje nejsrdečnější gratulace. Do stovky už ti zbývá pouhých 40 let. Krásné narozeniny.


Neboj, zatím ti není šedesát. Ty máš jen dvacetileté zkušenosti s tím mít čtyřicet. Přeji ti k narozeninám hodně štěstí, zdraví a lásky.


Je až neuvěřitelné, že už potřetí slavíš dvacítku. Přeji ti jen to nej!


Dobrá věc je, že lidé nestárnou tak rychle jako třeba psi. Kdybys byl totiž pes, dávno bys pošel.


Obrázková přání k 60. narozeninám

60. kulatiny přání obrázek

Přání k 60. narozeninám v obrázkové podobě

Blahopřání k šedesátým narozeninám formou obrázku

Obrázkové blahopřání k šedesátým narozeninám

Šedesáté narozeniny přání obrázek

Krátce o přáních k 60. narozeninám

Přání k 60. narozeninám bývají pojata celou řadou způsobů a je nutné dobře zvážit, jakou povahu má osoba, která ho od vás dostane. Některá narozeninová přání jsou pojata obecněji a laskavě, jiná naopak obsahují méně, či více přímo vyřčené vtipy o upadajícím zdraví, což jako v mnoha jiných případech nemusí nést oslavenec úplně nejlépe, a to platí o to více u těch lidí, na které již tíha upadajícího zdraví dopadla. Zkrátka a jednoduše, važte dobře. Vhodné alternativy pak můžete bezesporu najít i na jiných stránkách tohoto webu, konkrétně pak třeba na přání k narozeninám pro ženy, nebo na obrázková přání k narozeninám.

Přání k 60. narozeninám