Přání k 18. narozeninám

Měl by sis uvědomit, že jsi jen deset let staré kotě, co má osm let zkušeností. Všechno nejlepší!


Když slaví člověk 18. narozeniny, existuje jedno jediné pravidlo, kterým je třeba se řídit. To pravidlo říká, že žádná pravidla nejsou. Užij si narozeniny.


To nejlepší v životě začne přicházet teprve, když se staneš dospělým. Přeji ti všechno nejlepší k tvým osmnáctým narozeninám.


Jsem vážně rád, že tě tvoje máma před osmnácti lety vytlačila v porodnici ven. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!


Všichni víme, že jsi úžasný. Víme to už osmnáct let, tak dneska pořádně oslav.


Přeji ti, aby bylo tvé dnešní přijetí mezi dospělé co nejvelkolepější. Užij si své 18. narozeniny.


Řekněme si to na rovinu. Člověk se stává oficiálně dospělým jen jednou za život, a to je třeba řádně oslavit. Tak na to nezapomeň. Všechno nejlepší k narozeninám!


Čekal jsi na to osmnáct let a teď je to tady. Však víš, o čem mluvím. Vítej mezi dospělými a pořádně si dnešní den užij.


Osmnáct let bezstarostnosti a štěstí právě skončilo. Věř mi, že ti to bude chybět. Všechno nejlepší k narozeninám.


Nesmíš to brát tak, že je ti osmnáct, ale tak, že je to sedmnácté výročí tvých prvních narozenin.


Není ti 18, ale 5 + 6 + 7. Přeji to jen to nejlepší k tvým dnešním narozeninám.


Gratuluji, právě jsi úspěšně dokončil 18% svého života.


Když to vezmu z pohledu pětiletého, tak jsi dospělý. Když to vezmu z pohledu dvacetiletého, tak jsi cucák. Užij si osmnáctiny.


Všechno nejlepší k osmnáctinám. Odteď můžeš konečně dělat legálně všechno to, co jsi doteď dělal zcela normálně každý den.


Osmnácté narozeniny. Žádné rčení to nevystihuje lépe než „Mnoho povyku pro nic“. Všechno nejlepší k osmnáctým narozeninám!


Dnes je ti osmnáct let a proto si to užij na maximum. Chovej se ale slušně, přeci jen už jsi dospělý a měl by ses podle toho chovat. Dělám si srandu! Dej tomu, co proto. Všechno nejlepší k osmnáctinám.


Je ti 18, což znamená zodpovědnost. Tak to nepodělej. Užij si 18tiny.


18 je nejlepší možný věk na světě. Můžeš dělat všechno co chceš, protože jsi dospělý a zároveň ti všichni všechno promíjí, jako by jsi byl ještě dítě. Pořádně to oslav.


Odteď už se budeš muset prát o své místo na slunci s dospělými, a to je docela makačka. Vítej mezi dospělými a užívej si to. Nepřeháněj to ale!


Když je ti 15, je to vážně fajn. Když je ti 18, je to fakt super. Pak už ale stárnout nechceš. Všechno nejlepší k narozeninám.


Je ti osmnáct a už si myslíš, že ti patří svět? Zůstaň přitom aspoň dnes a užij si oslavu!


Dnes máš narozeniny. Je ti 18. 18nácté narozeniny jsou magické. Můžeš se svobodně odstěhovat, volit, najít si práci, jít do armády a umřít na zahraniční misi někde v tramtárii. Všechno nejlepší k 18náctinám!


Odteď můžeš konečně bez obav a legálně dělat všechno to, za co stojí žít. Užij si 18. Narozeniny!


Dneska si se stal dospělým, což znamená, že se můžeš přestat chovat jako nezodpovědné dítě a můžeš se začít chovat, jako nezodpovědný dospělý.


Obrázková přání k 18. narozeninám

Blahopřání obrázek k osmnáctým narozeninám

Obrázkové přání k 18. narozeninám

Blahopřání k 18. narozeninám

Přání k osmnáctým narozeninám obrázek

Obrázek přání k 18. narozeninám

Krátce o přáních k 18. narozeninám

Přání k 18. narozeninám mohou být svým obsahem velice uvolněná a rozjařená, neboť jsou určena pro mladé lidi, kteří ještě neberou v životě příliš věcí vážně. V našich končinách se pak vyznačují nejrůznějšími narážkami spojenými s formálně dosaženou dospělostí, která pochopitelně mění mnohé v životě čerstvě plnoleté osoby. Přání k narozeninám pro tuto příležitost by měla být skutečně originální a jen v krajních případech bychom měli sahat po těch univerzálních, či obecně vtipných blahopřáních.

Přání k 18. narozeninám