Pozvánka na narozeniny

Pořádáte narozeninovou party a chcete pozvat vaše rodinné příslušníky, kamarády nebo kolegy z práce trochu zajímavějším způsobem, než jen obyčejnou textovou zprávou? V tom případě pro vás může být řešením pozvánka na narozeniny. My jsme jich pro vás na tomto webu připravili hned několik, takže si z nich můžete dle vlastního stylu a nálady některou vybrat a následně ji vašim blízkým předat, nebo poslat.
Téměř všechny naše pozvánky na narozeniny jsou vytvořeny jako zcela univerzální (až na několik málo výjimek). Stačí jen doplnit údaje o tom pro koho pozvánka na oslavu narozenin je a kdy a kde se bude akce konat. Pozvánky na oslavu si můžete vytisknout buď nevyplněné a teprve poté informace ručně dopsat, nebo si je můžete nejprve stáhnout do svého počítače, následně informace doplnit v některém z obrázkových editorů (jako je například program „Malování“ automaticky předinstalovaný na všech zařízeních s operačním systémem Windows) a teprve poté vytisknout bez nutnosti cokoliv dopisovat. Je to velmi jednoduché a zvládne to naprosto každý, kdo umí s počítačem jen trochu zacházet. Nezapomeňte pak, že může být narozeninová pozvánka zaslána i elektronicky, a to pomocí emailu, Facebooku či jiného média umožňujícího posílání obrázků. I v tomto případě je však pochopitelně nutné ony informace o akci doplnit předem přímo na vašem počítači.

Doufáme, že vás některá naše pozvánka na oslavu zaujme a udělá mnoho radosti nejen vám, ale také všem, kterým ji dáte. A teď už si pojďte některou vybrat!

Pozvánka na narozeniny

Pozvánka na oslavu narozenin


Pozvánka na oslavu

Pozvánky na narozeniny

Narozeninová pozvánka


Vtipná pozvánka na narozeniny

Pozvánky na oslavu

Narozeninové pozvánky

Pozvánka na dětskou oslavu


Pozvánka na narozeniny 50

Jakým způsobem může být pozvánka na narozeniny využita

Každá zde publikovaná pozvánka na narozeniny, stejně jako jakékoliv přání k narozeninám v obrázkové podobě, je volně ke stažení, vytištění a poslání včetně toho elektronického naprosto pro každého. Není však dovoleno jakoukoliv z nich stahovat a následně ji umisťovat na vlastní webové stránky, ať už by tak bylo činěno za jakýmkoliv účelem. Pokud byste tak přesto chtěli učinit z nějakého rozumného důvodu, kontaktujte nás a my se s vámi případně domluvíme na konkrétních podmínkách. Děkujeme za pochopení a respektování autorských práv.