Přání k narozeninám pro muže

Mám čerstvou předpověď pro tvou letošní oslavu narozenin: Litry alkoholu, nízké standarty chování a mnoho špatných rozhodnutí. Všechno nejlepší k narozeninám!


Říká se, že lidé zrají jako víno. Ať už je to pravda, nebo ne, ty jsi zase o rok starší a Merlotu zatím nesaháš ani po kotníky. Přeji ti krásné narozeniny.


Varování: Nadměrné požívání alkoholu na tvé narozeninové oslavě může mít za následek Karaoke. Hodně štěstí, zdraví a lásky.


Mám pro tebe recept na dokonalou narozeninovou party: Jedna střízlivá osoba, která bude řídit, 3 exotické striptérky, neomezené množství alkoholu všeho druhu, dostatečná zásoba bylinek. Protřepat, nemíchat. Nemáš zač! Přeji ti úžasné narozeniny.


Zapomeň na minulost, nezměníš ji. Zapomeň na budoucnost, nelze ji předvídat. Zapomeň na přítomnost a už se ksakru napij. Vše nejlepší k narozeninám.


Z celého srdce ti blahopřeji k tvým dnešním narozeninám, a také k tomu, že jsi zase o rok blíž k oslavě svých prvních „úmrtin“. Všechno nejlepší!


Pokud už jsi dospěl do toho stádia života, kdy považuješ za cvičení chůzi do schodů, dobíhání tramvaje nebo zametání, pak nám začínáš stárnout. A abys nám nezestárnul, tak si dej hned padesát dřepů. Přeji ti krásné narozeniny a pořádně je oslav.


Další rok za námi a ty jsi zase o rok starší. No vlastně, superhrdinové nikdy nestárnou, nebo ano? Užij si narozeniny a ať se splní všechna tvá přání a sny.


Co bych ti tak asi mohl k narozeninám přát? Asi to bude hromada přátel, opravdová láska, pevné zdraví, kopa dárků, věčný smích, nekonečné štěstí, litry piva a kopy jídla. To by to mohlo stačit, ne? Přeji ti krásné narozeniny!


Na každého jednou dojde a dnes došlo i na tebe. Máš narozeniny, chlape! A tak ti přeji k těm tvým dnešním narozeninám jen to nejlepší!


Všechno nejlepší k narozeninám pro největšího krasavce ve městě a blízkém okolí. Užij si párty.


Okouzlující, zábavný, krásný, moudrý a bystrý. To jsou slova popisující dnešního oslavence. Ano, mluvím o tobě, krasavče! K tvým dnešním narozeninám ti přeji jen to nejlepší a ať v životě dosáhneš všeho, po čem tvoje srdce touží.


Jedna z nejlepších věcí na světě, kterou znám, je slavit s tebou tvoje narozeniny. Hodně štěstí, zdraví, peněz a lásky.


Chlap, který na svoje narozeniny nikdy neudělal žádnou pořádnou blbost nebo pořádný trapas, nikdy svoje narozeniny pořádně neslavil. Všechno nejlepší k narozeninám!


Jak starý bys byl, kdybys nevěděl, jak starý jsi?


Přeji ty nejkrásnější možné narozeniny a ať žiješ tak dlouho, abys měl jednou možnost pokusit se sfouknout 100 svíček na jedno nadechnutí. Vše nejlepší!


Tento den patří jen a jen tobě. Nechť je tedy naplněn nemravnostmi a množstvím dalších povyražení, po nichž tvoje duše prahne. Pořádně si své narozeniny užij.


Posílám ti stovku balíčků naplněných zábavou, radostí a smíchem. Krásné narozeniny.


To že jsi o rok starší, znamená, že jsi také o rok větší frajer. Všechno nejlepší k narozeninám!


Narozeniny máš jen jednou ročně, tak to pořádně rozjeď, aby sis tento den pamatoval celý život. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší.


Dnes je ten den, kdy musím ti přát, abys měl v životě vše, co máš rád. Dnešní den a své narozeniny si užívej, neboť ty ze všech na světě jsi ten nej.


Holky, prachy, zdraví a tak dále, k tvým dnešním narozeninám, přeji ti, můj kamaráde a ať nejsi nikdy sám.


Zase po roce je tu tvůj velký den, a proto ti chci opět přát, ať prožiješ ho jak nejkrásnější sen a máš v životě všechno, co máš rád.


Přeji ti, ty můj chlapče, ať nikdy ti není do pláče a ať už se máš jenom líp, dnes jsou tvé narozeniny a můžeš si přát cokoliv.


Nechť život přinese ti jen to nejlepší, co člověku tento svět může dát, každý další den ať je o trochu krásnější a máš jen samé důvody od srdce se smát. Přeji ti krásné narozeniny!


Mám pro tebe jedno velké přání, aby tvé sny nebyly pouze zdání, ty sny ať vážně prožiješ a šťastný život si užiješ.


Oslavuj svůj dnešní narozeninový den, přesně tak jak chceš ty sám jen. Zkrátka si užij si své narozeniny, tak jak to neumí nikdo jiný!


Dnes narozeniny své slavíš, tak ať náramně se bavíš, jak málokdo borec jsi úžasný, tenhle den pro tebe musí být výjimečný.


V životě ať všechno se ti daří, úsměv na tváří ti stále září, po strastech ani památky a holky plácáš přes zadky.


Přicházím ti poblahopřát a panáka si s tebou dát, oslavu si užijeme, na starosti nemysleme, hodně lásky, peněz zdraví a ať se nic nepokazí.


Rok co rok ti přát lásku, štěstí a zdraví, už mě ani trochu nebaví. Zkrátím to a budu ti přát, ať všechno máš, co máš rád. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!


Tak ty náš chlapče milý, hodně lásky, štěstí, zdraví a síly a taky peněz a radosti, nechť nechybí ti nic ke spokojenosti.


Obrázková přání k narozeninám pro muže

Blahopřání k narozeninám obrázek pro muže 1

Obrázkové přání k narozeninám pro muže

Blahopřání k narozeninám pro muže

Přání k narozeninám pro muže obrázek

Obrázkové blahopřání k narozeninám pro muže

Krátce o přáních k narozeninám pro muže

Přání k narozeninám pro muže jsou většinou z podstaty věci taková peprnější a často se v nich mluví o alkoholu, ženách a podobně. Jedná se o přímý opak blahopřání pro ženy, či maminky, která jsou naopak velice milá a plná laskavosti. Ne každý muž má však takový styl humor v oblibě, a tak dobře zvažte, jaké narozeninové přání komu dáváte, respektive posíláte. Vždy nakonec můžete šáhnout po obsahově neškodných univerzálních přáních.

Přání k narozeninám pro muže