Obsahová specifikace webu

Webové stránky Prani-k-narozeninam.eu začaly psát svou historii v roce 2015. Jak samotný název portálu naznačuje, uživatelé zde naleznou přání k narozeninám pro své blízké, známé i přátele, a to jak ta textová, tak ta obrázková. Ta jsou logicky členěna do několika kategorií, tak aby návštěvník již na samém začátku mohl co nejsnazším způsobem najít to nejlepší pro danou příležitost a daného oslavence. Základními členícími kategoriemi jsou zjednodušeně řečeno věk a pohlaví obdarovávaného. V každé jednotlivé kategorii nalezneme blahopřání v textové i obrázkové podobě seřazená v tomto pořadí. Samostatnou sekci pak tvoří obrázky blahopřání. Na hlavní stránce portálu naleznou návštěvníci jednak rozcestník pro vstup do jednotlivých sekcí, ale také užitečné rady tykající se výběru blahopřání.

Použití jakéhokoliv obsahu na tomto webu je určeno čistě pro osobní účely, tedy k tomu, abyste pomocí nich někomu poblahopřáli. Kopírování obsahu a jeho následné umisťování na vlastní web je zakázáno.

Softwarový základ je tvořen publikačním systémem WordPress doplněným o několik rozšíření. Webový hosting je zřízen u firmy Savana.cz a registrace domény proběhla přes společnost Wedos.com. Napříč portálem jsou pak rozmístěny bannerové reklamy různých formátů, jež slouží k pokrytí nákladů spojených se zajištěním provozu. Mimo to se můžete stát též naším fanouškem na Facebooku.