Vtipná přání k narozeninám

K tvým narozeninám mám pro tebe jednu radu. Směj se, dokud máš vlastní zuby. Hodně štěstí k narozeninám!


To, že už nejsi zrovna nejmladší, poznáš podle toho, že svíčky na dortu stály víc peněz, než ten dort. Všechno nejlepší!


Rád bych ti popřál, aby se vyplnily všechny tvé sny a touhy, nicméně pokud by se to vážně stalo, neměl bych ti co přát příští rok, takže máš smůlu. Všechno nejlepší k narozeninám.


Nedovol nikomu, aby o tobě prohlašoval, že jsi starý, zvlášť když nepotřebuješ naslouchátko k tomu, abys ho slyšel, jak to říká. Krásné narozeniny.


Když ti na narozeninovém dortu přibude další svíčka, většinou to znamená, že ti tvůj doktor přidá další prášek, který budeš muset denně brát. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám.


Vzhledem k tomu, že to byla tvoje máma, kdo se tolik nadřel, aby ses vůbec narodil, tak nevím, jestli by všechny dárky, dort a oslavu neměla dostat spíš ona. Všechno nejlepší k narozeninám!


Jen si to představ. Kdybychom se líhli z vajec namísto porodu, neslavili bychom narozeniny, ale něco jako „Vyklubeniny“. Přeji ti krásné narozeniny.


Většinou se snažím lidem vybrat narozeninové přání, které ve všech směrech odpovídá jejich věku. Naneštěstí pro mě jim došli všechny kamenné destičky a pergameny, takže se budeš muset spokojit s moderní verzí. Všechno nejlepší k narozeninám.


Neznáš náhodou nějakou slavnou, nebo významnou osobu, která dnes slaví narozeniny? Já taky ne. Jediný o kom vím, že je dnes slaví, jsi ty. Přeji ti překrásné narozeniny.


Jestli ty svoje narozeniny slavit nechceš, tak je neslav a vykašli se na to, že tě někdo přesvědčuje, abys je slavil. Na hřbitovech jsou mraky lidí, kteří je neslaví už dlouhá léta. Všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstí, zdraví a lásky!


K tvým narozeninám ti přeji, aby ti stačil dech ke sfouknutí všech svíček na narozeninovém dortu.


Nechť jsou tvé dnešní narozeniny stejně tak výjimečné, jako den, kdy ses narodil. Samozřejmě bez té krve, křiku a dalších nechutností okolo.


Přeji ti, aby sis řádně užil důchodcovské slevy, které můžeš počínaje dneškem využívat. Zasloužíš si je. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!


Roky jsou jako soply v nose. Čím víc jich je, tím hůř se člověku dýchá. Všechno nejlepší k narozeninám.


Podle výzkumů jsou narozeniny prospěšné zdraví. Statistiky ukazují, že čím více narozenin člověk oslaví, tím vyššího věku se dožije. K narozeninám ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a peněz.


Zestárnout musíš. Dospět můžeš, jen pokud chceš. Přeji ti úžasné narozeniny.


Člověk ví, že se stává starým tehdy, když jediná věc, kterou si přeje k narozeninám je, aby mu nikdo nepřipomínal, že je má. Vše nejlepší k narozeninám!


Další rok života za tebou a další místo na těle, které tě bude od teď pobolívat až do konce života. Přeji ti hodně štěstí, lásky a zdraví.


Chápu, že člověk nemá rád narozeniny, když od ostatních dostává jen prapodivné dárky a pitomá přání s ještě pitomějšími texty uvnitř a když mu navíc každý připomíná, že je zase o rok starší. Přesto, všechno nejlepší!


Všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám. Doufám, že stihneš ochutnat ten skvělý dort dřív, než to s tebou sekne.


Obrázková vtipná přání k narozeninám

Obrázek vtipné přání

Obrázek blahopřání k narozeninám vtipné

Vtipné přání k narozeninám obrázek

Blahopřání k narozeninám obrázkové a vtipné

Obrázkové přání k narozeninám vtipné

Krátce o vtipných přáních k narozeninám

Vtipná přání k narozeninám se řadí u většiny lidí k těm nejoblíbenějším vůbec, a to není nakonec žádné překvapení, protože kdo by se rád nezasmál, když je ta možnost. Je ale třeba zamyslet se vždy nad tím, komu blahopřání k narozeninám posíláme. Zvláště ženy a nepochybně i někteří starší lidé nebudou mít takové pochopení pro humorná blahopřání, tím spíše ne, jestliže budou lehce vulgární, nebo si budou brát na paškál věk oslavence. Pakliže si tedy nejste v takových případech jisti, raději sáhněte například po speciálních přáních pro ženy, či těch určených vyzrálejším osobám – k 50. narozeninám, k 60. narozeninám nebo k 70. narozeninám. Alternativou mohou být nakonec i narozeninová přáníčka ve formě obrázku.

Vtipná přání k narozeninám