Přání k 70. narozeninám

Když je člověku 70 let, musí být vděčný za ty opravdu velké věci v životě. Například za velká tlačítka na telefonu, velkým písmem psané knihy a tak podobně. Všechno nejlepší k narozeninám!


Jestliže k tobě tvé děti a vnoučata nevzhlížejí ani v tvých sedmdesáti, můžeš si za to jen ty sám. Neměl jsi je tak vehementně nutit jíst brokolici a růžičkovou kapustu, když byli malí. Všechno nejlepší.


Když ti na dveře zaklepe sedmdesátka, znovu se ti začne dostávat pochval za to, že jsi to stihl na záchod a že nemusíš nosit plínu. Namísto tvých rodičů tě však budou chválit tvoje děti. Přeji ti krásné narozeniny.


Nikdo nechce mít 70 let. To se jen tak některým poštěstí, že mají ještě dost sil na to, aby dýchali a tlouklo jim srdce. Přeji k narozeninám hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví.


I v sedmdesáti letech má člověk zbytek svého života stále před sebou. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám!


70 let je úctyhodný věk, ale 80ka to je teprve výzva! Co říkáš? Přeji ti krásné narozeniny a hlavně pevné zdraví.


Pro nezapomenutelnou oslavu tvých narozenin je třeba, aby ses řídil dvěma pravidly. Pravidlo číslo jedna: Užij si to naplno! Pravidlo číslo dvě: Hlavně nezapomeň na pravidlo číslo jedna. Všechno nejlepší k narozeninám!


Přeji ti všechno nejlepší k tvým překrásným 70. narozeninám, a jestli máš pocit, že už jsi starý, tak bych jen rád podotknul, že je to ještě pořád lepší, než mít 80.


V tvém věku už se moc nehýbeš, takže to cvičení plic v podobě sfoukávání 70 svíček ti jen a jen prospěje. Přeji ti krásné narozeniny.


Jestliže máš ve svých sedmdesáti letech špatný pocit z toho, že ti mládí proklouzává mezi prsty, nic si z toho nedělej. Nikdo po tobě nemůže v tomhle věku chtít, abys udržel všechna vnoučata v náručí najednou. Přeji ti krásné narozeniny!


Teď, když je ti 70, je na čase začít se chovat jako zodpovědná dospělá osoba a přestat s těmi klukovskými šedesátnickými srandičkami. Přeji ti k narozeninám hodně štěstí, zdraví a lásky.


Nyní když vidím, jak vypadáš a v jaké formě jsi ve svých 70, musím uznat, že se to tvé zdravé stravování, cvičení a péče o sebe opravdu vyplatili. Užij si narozeniny.


Mnoha lidem připadá, že jsou sedmdesátníci jaksi pomalí, nebo co. To však není ten problém. Problém je v tom, že sedmdesátníci zpomalili jako jediní. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky.


Přeji ti úžasné 70. narozeniny. Pořádně si je užij, protože ti garantuji, že mladší už nebudeš a už vůbec se tak nebudeš cítit.


Nestačím se divit a smekám před tebou klobouk, neboť máš ve svých sedmdesáti letech energii dvacátníka, sílu třicátníka, šarm čtyřicátníka, pohodu padesátníka a moudrost šedesátníka. Přeji ti krásné narozeniny a mnoho dlouhých let.


Vzhledem k tvému věku jsem nucen ti s lítostí oznámit, že záruka, která se na tebe, části tvého těla a jejich funkce vztahovala, pozbyla jakékoliv platnosti. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstí, zdraví, lásky a radosti ze života.


Obrázková přání k 70. narozeninám

Obrázek přání k sedmdesátému výročí narozenin

Přání k sedmdesátým narozeninám obrázek

Blahopřání k 70. výročí narozenin obrázkové

Sedmdesáté narozeniny blahopřání formou obrázku

70. výročí narozenin přání

Krátce o přáních k 70. narozeninám

Přání k 70. narozeninám jsou koncipována zpravidla dvěma způsoby. Buď mají za cíl vyjádřit nějakým způsobem obdiv na výškou dosaženého věku a vlastnostmi, které přináší, nebo si nějakým žertovným (nikterak však urážlivým) způsobem hrají s věcmi, se kterými je tento věk u většiny lidí spojen. Nejste li si jisti, že by některé z přání k narozeninám na této stránce bylo vhodné (ať už z jakéhokoliv důvodu), můžete zkusit najít to pravé na stránce s univerzálními přáními, či na stránce s obrázkovými narozeninovými blahopřáními.

Přání k 70. narozeninám