Upřímné přání k narozeninám

Pakliže hledáte upřímné přání k narozeninám, nemusíte už dále hledat. Sepsali jsme jich pro více než sto a zároveň se je pokusili alespoň rámcově rozčlenit do několika kategorií, aby se vám z nich lépe vybíralo. Toto dělení není nijak striktní, ale třeba vám s výběrem trochu pomůže. Těmito kategoriemi pro upřímné přání k narozeninám jsou milé, láskyplné, vtipné a obecné.

Milé upřímné přání k narozeninám

Chcete-li být upřímní a současně milí, stačí zvolit některé milé upřímné přání k narozeninám. Vybrat si můžete z celkem patnácti možností.

Výběr milých upřímných 1. až 15.

 1. Věk se na tobě ani trochu nepodepsal! Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.
 2. Vidět tě růst a dospívat byl úžasný zážitek. Ať to tak pokračuje i nadále.
 3. I ten nejdražší dárek se může ukázat jako bezvýznamný, zatímco to nejjednodušší přání od srdce plné lásky dokáže zázraky.
 4. Ať nejsou tvé prožité roky připomínkou toho, jak starý jsi, ale medailí za vše, čím jsi si v životě prošel.
 5. Další rok uplynul a chci ti říct, že počítáme s tebou a nepočítáme tvá léta. Přeji ti překrásné narozeniny.
 6. Být navždy mladý a dobře vypadající. To ti přeji k tvým narozeninám!
 7. Zapomeň na to kolik je ti let. Podívej se, co všechno jsi již dokázal a kolik toho máš ještě před sebou.
 8. Radost a štěstí nejsou odměna, je to tvůj dar.
 9. Ať slunce na tebe září, vítr tě žene vpřed, jídlo chutná ti skvěle, vidíš kolem sebe samé úsměvy a směješ se z plných plic každý den a ne jen na své narozeniny.
 10. Ať už tvá cesta životem povede kamkoliv, přeji ti na ní dobré přátele a mnoho krásných chvil.
 11. Doufám, že následující rok tvého života bude plný úžasných chvil a skvělých lidí. Přeji ti mnoho dalších let zdraví a štěstí.
 12. Bez ohledu na to co si přeješ, doufám, že se ti to splní, jakmile sfoukneš svíčky na narozeninovém dortu. Přát ti mohu jen to, co ti přeji každý rok. Užívej si v životě to dobré.
 13. Život je úžasný v každém věku, tak si ten svůj užívej. Všechno nejlepší k narozeninám.
 14. Některé věci jsou skvělé již na začátku a některé se stávají skvělými s postupem času. Ty jsi byl skvělý již na začátku a pak jsi se ještě začal zlepšovat. Krásné narozeniny!
 15. Nechť se ti splní všechna tvá přání. Dnes a navždy.
Milé upřímné přání k narozeninám

Láskyplné upřímné přání k narozeninám

Upřímnost a náklonnost k sobě mnohdy neoddělitelně patří. Proto jsme pro vás sepsali i nejedno láskyplné upřímné přání k narozeninám.

Výběr láskyplných upřímných 1. až 12.

 1. Dotýkáš se každého, do jehož života vstoupíš. Rozdáváš radost každému, koho potkáš. Ať se ti láska a radost, kterou sdílíš s ostatními, vrátí desetinásobně. Přeji ti mnoho dalších narozenin plných radosti.
 2. Krásné narozeniny nejdůležitějšímu člověku v mém životě na tomto světě. Doufám, že se ti všechna tvá přání vyplní. Ta má se splnila ve chvíli, kdy jsem tě potkal. Děkuji, že při mně vždy stojíš, miláčku.
 3. S nikým jiným se necítím být tolik sám sebou, jako když jsem s tebou. Jsi má spřízněná duše. Krásné narozeniny!
 4. Mám obrovské štěstí, že jsi při mně, když váhám, že jsi za mnou, když padám a že jsi přede mnou, když ztrácím cestu. Krásné narozeniny výjimečné osobě!
 5. Máš narozeniny a já ti chci jen říct, že doufám, že víš, jak důležitá a jedinečná pro mě jsi.
 6. Chci ti říct, že jsem neskonale vděčný za všechnu tvou lásku a podporu ve všech možných ohledech v průběhu těch mnoha let. Užij si svůj výjimečný den.
 7. Sfoukávat zase o jednu narozeninovou svíčku více by mělo znamenat, že máš za sebou o jeden úžasný rok navíc a že jsi udělal svět lepším. Ať se počítá každý den tvého života a každá svíčka. Měj skvostné narozeniny.
 8. Během nejjasnějšího dne i během nejtemnější noci stále zůstáváš tím samým člověkem bez ohledu na to co se děje.
 9. Je jedno, kde jsi nebo co děláš. Důležité je, kdo jsi. Líbí se mi kdo jsi. Všechno nejlepší k narozeninám.
 10. Jen co si housenka myslela, že dospěla, stal se z ní motýl. Všechno nejlepší k narozeninám, motýlku!
 11. Nechť je další rok tvého života výjimečný, plný jedinečných chvil a silných emocí, štěstí a radosti. A ať láska tě následuje na každém tvém kroku.
 12. Dárky, které dostaneš k narozeninám, se nemohou srovnávat s tím, co dáváš ostatním ty každý den.

Láskyplné upřímné narozeninové blahopřání
Vtipné upřímné přání k narozeninám

Vtip, nadsázka i sarkazmus s upřímností souvisí často. Vybírat můžete z více než dvaceti vtipných upřímných přání k narozeninám.

Výběr vtipných upřímných 1. až 22.

 1. O rok starší a o rok moudřejší. A kdyby nic jiného, tak se z tebe stává to, co se z tebe mělo stát. Největší krasavec/kráska široko daleko.
 2. Jsem narozeninový džin a dnes ti splním každé tvé přání. Tato nabídka však končí s dnešní půlnocí. Krásné narozeniny, má lásko.
 3. Dnes oslavuj ten nejlepší den ze všech, ale nezapomínej oslavovat každičký den a každičkou radost.
 4. Někteří lidé vypadají staře a cítí se mladí. Někteří lidé vypadají mladě a cítí se staří. Někteří lidé, jako jsme například my dva, vypadají mladě a cítí se mladě. Cítíš se na to dnes pořádně oslavit své narozeniny, nebo ne?
 5. Výhodou tvého věku je, že víš, že se nemáš přecpat narozeninovým dortem. Všechno nejlepší.
 6. Věk je stavem mysli. Pokud se chováš jako malé dítě, lidé s tebou jako s malým dítětem budou jednat. Díkybohu, že jsi ještě malé dítě.
 7. Doufám, že v tento výjimečný den dáš vzniknout příběhům, o kterých nebudeš moct mluvit a už se nemůžu dočkat až mi o nich povyprávíš.
 8. Rozhodl jsem se neslavit tvé narozeniny, dokud se znovu neshledáme. V mých očích jsi vůbec nezestárnul navzdory množství narozenin, které jsi již oslavil, což je trochu zvláštní. Ty se k tomu postav, jak je ti libo.
 9. Jestli je potřeba víc než jedna sirka k zapálení všech svíček na narozeninovém dortu, pak by mělo být také potřeba více fouknutí k jejich sfouknutí.
 10. Jestli jsi zůstal stále mladý, zatímco všichni ostatní kolem tebe zestárli, stal se z tebe povedený lhář.
 11. Trvá hodně dlouho, než je člověk tak mladý, jak mladý jsi ty.
 12. Není moje chyba, že jsem zapomněl na tvoje narozeniny. To jen má paměť je rok od roku horší. Myslím, že víš o čem mluvím.
 13. Tvrdě na sobě pracuj, ale zase ne moc tvrdě, nebo z toho onemocníš!
 14. Neoslavujme věk, který máš, ale věk, podle kterého se chováš.
 15. Život je jen divadelní představení. Přísadami jeho úspěchu jsou skvělé obsazení, úžasná zápletka a neochvějný režisér. Myslím, že máš k dispozici vše potřebné.
 16. Ať se ti splní všechna tvá přání s výjimkou jednoho, abys měl stále o co usilovat.
 17. Ať ti vítr k narozeninám přifouká do života více radosti a také ti pomůže se sfouknutím svíček na narozeninovém dortu.
 18. Přeji ti dostatek moudrosti k tomu, aby ses choval podle svého věku a věk, který ti dovoluje ignorovat moudrost.
 19. Někdo se při svých narozeninách ohlíží za svým dosavadním životem. Někdo při svých narozeninách přemýšlí o své budoucnosti. Já si myslím, že by se měl při narozeninách nařezat a sníst dort.
 20. I když bych s tebou chtěl být na tvé narozeniny, taky bych chtěl, abys ses dobře bavil a dělal věci, které chceš.
 21. K tvým narozeninám bych ti rád popřál jednu věc. Najdi všechnu sílu a odvahu, které jsou potřebné ke sfouknutí svíček na narozeninovém dortu.
 22. Užij si pořádně své dnešní narozeniny, ale ne až příliš, aby ses ráno nemusel divit, kde jsi přišel k tomu tetování.

Mohla by vás zajímat také vtipná přání k narozeninám.
Vtipné a upřímné

Obecné upřímné přání k narozeninám

Upřímnost je zkrátka někdy jen upřímnost a nic dalšího není třeba za tím hledat. Pročtěte si náš seznam a vyberte si to pravé obecné upřímné přání k narozeninám.

Výběr obecných upřímných 1. až 21.

 1. Nechť jsou ty nejlepší věci, které se ti staly za poslední rok, těmi nejhoršími věcmi, které se ti stanou v roce následujícím. Je před tebou úžasný rok.
 2. Gratuluji, že jsi opět o pořádný kus zkušenější. Sice si nejsem jistý, co jsi se za poslední rok naučil, ale každá zkušenost z nás dělá to, čím jsme dnes.
 3. Doufám, že je pro tebe dnešek začátkem dalšího úžasného roku.
 4. Přeji ti, ať máš před sebou další úžasný rok. Tvé narozeniny by měly být státním svátkem, protože jsi zkrátka jedinečný. Jsi skutečný národní poklad.
 5. Doufám, že dnes na své narozeninové oslavě budeš tančit a všichni budou zpívat na tvou počest. Oslav s radostí své dnešní narozeniny.
 6. Chtěl jsem ti jen popřát všechno nejlepší k narozeninám a doufám, že to pro tebe bude ten nejlepší den ze všech v celém roce. Oslav to, jako by to zase bylo osmnáct.
 7. Nechť se svými dalšími narozeninami najdeš inspiraci a sílu posouvat se dál a výš.
 8. Úžasné věci se dějí, když si za nimi člověk jde.
 9. Doufám, že si perfektně užíváš své narozeniny a že se ti splní tvé velké tajné přání. Nezapomeň, že si ho můžeš přát jen jednou za rok.
 10. Nechť oslavíš překrásné narozeniny naplněné zábavou, vzrušením a radostí.
 11. Nechť tento den obsahuje zpěv, dort, blízké a štěstí.
 12. Zatím to byla zábava, ale to nejlepší teprve přijde.
 13. Chtěl jsem ti jen popřát všechno nejlepší k narozeninám. Ať je tvůj výjimečný den naplněn láskou, radostí a štěstím. Nezapomeň se dobře bavit. Vždycky tě budu milovat!
 14. Ať pokaždé, když na někoho pohlédneš, štěstí vstoupí do tvých očí, nadšení vstoupí do tvého úsměvu a nezdolnost vstoupí do tvé tváře. Ať tvá láska a radost přechází na každého kolem tebe. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny.
 15. Dej si pohov a užij si své narozeniny, protože ty přicházejí jen jen jednou v roce.
 16. Žij, jako by byl dnešní den výjimečný dárek, protože je to ten nejlepší narozeninový dárek.
 17. Svůj život žij intenzivně, ale ne hloupým způsobem. Netrap se tím být dobrý. Buď sám sebou kvůli sobě samému.
 18. Nechť máš v životě mnoho štěstí, abys byl stále radostný. Nechť máš před sebou dostatek zkoušek a omylů, abys byl stále silný. Nechť máš před sebou řadu úspěchů, abys byl cílevědomý. Nechť máš hodně víry, abys byl odvážný. Nechť máš přebytek odhodlání, abys měl dostatek síly na to udělat každý den hodný zapamatování.
 19. Užij si výhody, které přináší fakt, že věci nyní nějaké jsou, protože jednou budeš moci s pýchou vyprávět o tom, jaké věci byly.
 20. Na světě existují slova, kterými tě lze popsat. Zábavný, přátelský, sexy, talentovaný nebo atraktivní. Stačí si vybrat, všechny sedí!
 21. Skvěle si užij své narozeniny. Máš je jen jednou za rok, tak ať je na co vzpomínat.

Mohla by vás zajímat také nejkrásnější přání k narozeninám.
Narozeninová blahopřání s upřímností

Upřímné přání k narozeninám