Přání k 30. narozeninám

Nejlepší věc na tom mít třicet je, že už v tvém životě nejsou žádné nejistoty. Odteď už bude totiž všechno jenom horší. Všechno nejlepší k 30. Narozeninám!


Když ti bylo dvacet, cítil ses ještě mladý, ale těšil ses na to, až budeš skutečně dospělý a pomalu jsi mířil k tomu mít třicet. Až ti bude čtyřicet, bude ti zase připadat, že začínáš stárnout a rád bys měl zase těch třicet. Když to člověk shrne, mít 30 je ideální. Užij si narozeniny!


Gratuluji ti k úspěšnému ukončení třetí dekády tvého života. Od této chvíle už život nebude moc o tom, jak starý skutečně jsi, ale jak mladý se cítíš. Vše nejlepší k narozeninám.


Když ti bylo třináct, stal ses oficiálně teenagerem. Když ti bylo osmnáct, stal ses oficiálně dospělým. Teď když je ti třicet, stáváš se neoficiálně starým. Šťastné 30. narozeniny!


Na třicátých narozeninách lze bezpochyby shledat jednu pozitivní věc, a to fakt, že jsi už téměř na půl cesty k tomu dostávat důchod. Krásné narozeniny.


Odpočet do začátku tvé krize středního věku byl právě zahájen. Čas běží. Tik tak, tik tak, tik tak… Všechno nejlepší k třicátým narozeninám.


Nechť tvé mládí odpočívá v pokoji. Bylo úžasné až do poslední chvíle. Nyní nás však opustilo a už nikdy se nevrátí. Přeji ti úžasné 30. narozeniny!


Když se staneš třicátníkem, tak to ti jen život oznamuje, že právě začíná nejskvělejší část tvého života. Užij si své 30tiny.


Kdybys nebyl můj kamarád, na rovinu bych ti řekl, jak nanic je mít třicet let. Protože můj kamarád jsi, tak ti to říkat nebudu, abych ti nezkazil oslavu. Vše nejlepší k 30tinám.


Mít třicet let dává člověku jednu neskutečnou příležitost. Můžeš se zamyslet nad chybami, které jsi v životě udělal a poučení, které jsi z toho získal, aplikovat na svůj budoucí život. Přeji ti krásné třicáté narozeniny.


Když máš 30, moc věcí v tvém životě se reálně vůbec nezmění. Tou největší změnou je, že musíš svůj normální krém vyměnit za ten proti stárnutí. Všechno nejlepší k narozeninám.


Do třiceti žije člověk svůj život proto, aby dělal chyby. Od třiceti ho žije, aby těch chyb litoval. K tvým třicátinám ti přeji všechno nejlepší.


Je až k neuvěření, že ti trvalo celých třicet let, než jsi dospěl. Přeji ti úžasné narozeniny.


Být třicátníkem znamená být starý ve světě mladých a mladý ve světě starých. Oboje má svoje výhody. Krásné narozeniny.


Dvacet, třicet, čtyřicet. Co na tom záleží, kolik ti je let. Hlavně, že tě život baví. Užij si narozeniny!


Třicáté narozeniny jsou v životě důležitým milníkem. Dávají ti totiž druhou šanci užít si život, dokud ještě můžeš. Všechno nejlepší k 30. narozeninám.


Oslava třicátých narozenin je rozlučkovou oslavou s mládím a uvítací oslavou dospělosti. Užij si oslavu tvých 30tin a všechno nejlepší.


Je jedno, jestli máš třicet, čtyřicet nebo padesát let. Důležité je, že jsi v nitru stále to rozverné dítě, které mám tak rád. Přeji ti krásné 30. narozeniny.


Teď jsi v tom věku, kdy ti všechny tvé zkušenosti z minulosti a všechny tvé ambice ohledně budoucnosti pomůžou v životě dokázat všechno, co chceš. Všechno nejlepší k narozeninám!


Obrázková přání k 30. narozeninám

Třicáté narozeniny obrázkové přání

Přání ke třicátým narozeninám obrázek

Obrázek 30

Blahopřání ke 30

Obrázkové blahopřání ke 30

Krátce o přáních k 30. narozeninám

Přání k 30. narozeninám často obsahují věci spojené s tím, že se člověk stává tak nějak skutečně (byť neoficiálně) dospělým. Tyto narozeniny jsou jistým protipólem 18. narozenin, kdy je člověk právně plnoletý, ale ta reálná dospělost je ještě trochu za rohem. Z hlediska výběru narozeninového přání se jedná o jedno s nejvíce ošidných jubileí, neboť je vnímáno jako konec mládí, a to ne všichni nesou zrovna dvakrát dobře. I zde opět platí, že zvláště v případech, kdy posíláme přání k narozeninám ženě, není dvakrát dobré zmiňovat nějaké narážky na výši věku, pokud si nejsme stoprocentně jistí, že to daná osoba vezme s nadhledem.

Přání k 30. narozeninám