Přání k 50. narozeninám

Počínaje tímto dnem jsi plně kvalifikován k tomu, abys vyučoval moderní historii posledního půlstoletí. Přeji ti krásné narozeniny.


50 let je dlouhá doba, ale když se dožiješ 100, máš za sebou teprve půlku. Všechno nejlepší k narozeninám!


Ber to z té lepší stránky, jsi nemladší padesátník, kterého znám. Přeji vše nejlepší k narozeninám.


Kdybys byl pes, bylo by ti 213, tak si z té 50 nic nedělej. Přeji ti k narozeninám hodně lásky, štěstí a zdraví.


Je ti půl století, pět dekád, padesát let, šest set měsíců, dva tisíce šest set devět týdnů, osmnáct tisíc dvě stě šedesát dna dnů, čtyři sta třicet osm tisíc dvě stě osmdesát osm hodin, dvacet šest milionů dvě stě devadesát sedm tisíc dvě stě osmdesát minut nebo taky jedna miliarda pět set sedmdesát sedm milionů osm set třicet šest tisíc osm set vteřin. Záleží jen na úhlu pohledu a použité jednotce času. Všechno nejlepší k narozeninám!


Dávej si pozor, ať ti nevypadnou tvoje falešné zuby, až se budeš snažit sfouknout všech těch padesát svíček najednou. Krásné padesátiny.


Mít padesát je jako být důchodce s tím rozdílem, že nemáš žádné výhody, které důchodci mají. Pořád ještě musíš chodit do práce. Když tě bolí záda, nikdo tě nepolituje. Nikde ti nedají slevu pro seniory. Přeji ti k tvým padesátinám jen to nejlepší.


Když už je ti 50, můžeš to rovnou zaokrouhlit na 100. Vše nejlepší k narozeninám.


„Aaaach“ – to je povzdych, který od teď budeš pronášet vždy, když si budeš sedat do křesla. „Uuuuch“ – to je povzdych, který od teď budeš pronášet vždy, když z něho budeš vstávat. Krásné 50. narozeniny.


Mám pro tebe k vyřešení matematicko-fyzikální problém. Je možné, aby pětadvacátník s dvakrát méně výkonnými plícemi, než je v jeho věku obvyklé sfoukl na dortu dvojnásobný počet svíček, než kolik bych jich tam měl mít vzhledem ke svému věku? No, on to vlastně není ani tak matematicko-fyzikální problém, jako spíš tvůj problém. Všechno nejlepší k padesátinám!


Gratuluji ti k dosažení věku, který ti neformálně umožňuje vyhýbat se těžké manuální práci a zvedání těžkých břemen. Nikdo totiž nechce mít na svědomí tvoji vyhřezlou plotýnku, či infarkt. Přeji krásnou oslavu narozenin a hodně štěstíčka a zdravíčka.


Jen ti chci říct, že jestli chceš letos slavit své čtyřicáté deváté narozeniny podruhé, naprosto to chápu a plně tě v tomto směru podporuji. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší!


Přeji ti k tvým padesátinám jen to nejlepší. A pořádně si užij následujících deset let, protože to jsou s největší pravděpodobností poslední léta, kdy budeš vědět, jak ovládat dálkový ovladač od televize.


Je mi líto, ale tvá padesátiletá záruční doba na záda, kolena, kyčle a paměť dnešním dnem vypršela. Všechno nejlepší k padesátinám!


Padesátka je zvláštní věk. Člověk si naprosto přesně pamatuje svoje dětství, ale ne vždy si vzpomene, kam dal klíče. Krásné narozeniny!


Na 50. narozeninách není nic špatného s výjimkou toho, že ti to všichni neustále připomínají.


Člověk, který v padesáti vidí svět očima dvacátníka, promrhal třicet let svého života. Buď na svůj věk pyšný. Přeji ti překrásné 50. narozeniny.


Obrázková přání k 50. narozeninám

Obrázek k 50. narozeninám blahopřání

Přání k 50. kulatinám obrázek

Padesáté narozeniny blahopřání formou obrázku

Obrázkové blahopřání k padesátým narozeninám

50. kulaté narozeniny obrázkové přání

Krátce o přáních k 50. narozeninám

Přání k 50. narozeninám mají na rozdíl od třeba takových narozeninových přání k 40. velice širokou paletu možnosti stran toho jak zajímavě, či vtipně je můžeme pojmout. Přece jen se jedná o jedno z těch vůbec nejdůležitějších životních jubileí a fakt, že se jedná o polovinu století, skýtá mnoho příležitostí jak toto přání k narozeninám obsahově pojmout. V tomto případě bychom se měli v maximální možné míře snažit vyhnout používání nějakých univerzálních narozeninových blahopřání a naším cílem by mělo být najít opravdu originální přání k tomuto výročí.

Přání k 50. narozeninám