Přání k 40. narozeninám

Krize středního věku začíná oficiálně ve čtyřiceti letech, takže jestli máš pocit, že ses v životě natrápil už dost, máš se na co těšit. Všechno nejlepší k 40. narozeninám!


Člověk zjistí, že když je mu čtyřicet, používá Facebook víc k tomu, aby špehoval své děti, než k tomu, aby byl v kontaktu s přáteli. Krásné narozeniny.


Čtyřicítka je puberta staří, tak na to nezapomeň a žij naplno. Hodně štěstí, lásky a všeho po čem tvoje srdce touží.


Pokud máš tendenci začínat věty slovy „Když já jsem byl mladý“, nepochybuj o tom, že je ti vážně 40. Vše nejlepší k tvým narozeninám.


Je ti čtyřicet a nejlepší roky tvého života jsou za tebou. Doufám, že sis je užil. Jestli ne, tak máš smůlu. Všechno nejlepší ke 40tinám.


Už jsi slyšel ty hrozné příběhy o tom, jak lidské tělo po čtyřicítce hrozně rychle chřadne, stárne a slábne? No, bohužel jsou pravdivé. Krásné čtyřicáté narozeniny!


Gratuluji ti ke tvým čtyřicátým narozeninám. Zhruba polovinu toho utrpení, co se jmenuje „Život“ už máš za sebou. Přeji ti úžasné čtyřicátiny a jen tak dál!


Jestli máš trápení ohledně tvých čtyřicátých narozenin, pak bych tě rád utěšil tím, že ti chybí ještě 3652 dní do oslavy tvých padesátin. Všechno nejlepší.


Životní jubileum tu není od toho, abychom počítali kolikáté už je, ale abychom ho pořádně oslavili. Ke tvým 40nám ti přeji jen to nejlepší.


Když už nic jiného, tak ti ve čtyřiceti aspoň dojde, proč byli tví rodiče tak mrzutí, když bylo čtyřicet jim. Přeji ti úžasnou oslavu tvých čtyřicátin.


Mít 40 není tak hrozné, jak by si jeden myslel. Člověk je víc rázný, než ve 30 a v lepší fyzické kondici, než v 50. Všechno nejlepší!


Nechť se všechna tvá přání, která se za poslední 40 let nevyplnila, začnou konečně naplňovat. Přeji ti krásné 40.


Teď už ti není 30 a něco. Teď už jsi 40 někdo. Krásné narozeniny.


Jestli počítám správně, pak by měly být tvé čtyřicátiny dvakrát úžasnější, než tvé dvacátiny. Přeji ti k tvým 40. narozeninám jen to nejlepší.


Ty a víno máte mnoho společného. Minimálně jsi stejně jako víno rok od roku lepší. Krásné 40. narozeniny.


Nemůžu sice říct, že bys vypadal rok od roku mladší. To bych lhal. Můžu však s čistým svědomím prohlásit, že se rok od roku zvětšuje rozdíl mezi tím, na kolik vypadáš a kolik ti ve skutečnosti je. Užij si čtyřicátiny!


Pakliže tě trápí, že už je ti čtyřicet let, uvědom si, že je to stále lepší, než kdyby ti bylo čtyřicet jedna. Všechno nejlepší k narozeninám.


Život je krátký a teď, když je ti čtyřicet, je ještě kratší. Přeji ti šťastně prožité 40!


K tvým čtyřicátinám ti přeji tři věci. Zaprvé, abys vypadal stále tak skvěle a mohl tím i nadále ohromovat ženy. Zadruhé, abys měl dostatek energie a udržel s těmi ženami krok. Zatřetí, abys měl naditou peněženku, kdyby ty první dvě věci nevyšly. Všechno nejlepší.


Neboj, vypadáš maximálně na třicet devět. Všechno nejlepší k tvým čtyřicátým narozeninám.


Pokud člověk chce, aby mu ostatní ve čtyřiceti tipovali méně, musí všude říkat, že je mu padesát. Užij si narozeniny!


Obrázková přání k 40. narozeninám

Obrázek přání ke čtyřicátým narozeninám

Blahopřání ke čtyřicátým narozeninám obrázkové

40. narozeniny obrázkové blahopřání

Přání ke 40. narozeninám formou obrázku

Čtyřicáté narozeniny přání obrázek

Krátce o přáních k 40. narozeninám

Přání k 40. narozeninám mají různý charakter, formu i obsah, a to zřejmě proto, že je toto jubileum tak trochu neuchopitelné vzhledem k nějaké fázi života. Je to tak někde uprostřed toho všeho. Relativně často se však v těchto narozeninových blahopřáních objevují narážky na krizi středního věku a podobně. Pravděpodobně nikdy však nebudou mít takovou jiskru a potenciál, jako třeba o dekádu dříve používaná přání k 30. narozeninám, nebo o dekádu později používaná blahopřání k 50. narozeninám.

Přání k 40. narozeninám